Property 34693 photo 1
Property 34693 photo 2
Property 34693 photo 3
Property 34693 photo 4

Details

  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1300 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 2470 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Business for sale in Heraklion Crete. It consist of 4 seperate buildings total area of 2740 sq.m on a 7000 sq.m land plot.
At the first building is being built 95sq.m. and we can build another 95sq.m.
At the second and the third building are built 800sq.m. and consists of 6 studios and 1 maisonette.
At the fourth building, there is an exhibition area of 950sq.m. and a maisonette.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 1057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62078
  • ფართი 1040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 200 000 € 485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34693
  • ფართი 2470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 38355
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 100 000 € 1641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50590
  • ფართი 670 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51579
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 139 m
იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 33737
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 300 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57919
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 100 000 € 3678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43238
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა