Property 33737 photo 1
Property 33737 photo 2
Property 33737 photo 3
Property 33737 photo 4
Property 33737 photo 5
Property 33737 photo 6
Property 33737 photo 7
Property 33737 photo 8
Property 33737 photo 9
Property 33737 photo 10
Property 33737 photo 11
Property 33737 photo 12
Property 33737 photo 13
Property 33737 photo 14
Property 33737 photo 15

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 0 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

For sale is a bussiness property with a very famous factory in Chania.

The plot has: a production building of 1500 m2, an office of 200 m2 and a parking space of 500 m2.

The property includes legal commercial facilities with a total area of 1,700 sq.m. (storage areas, cold rooms and offices). There is also a business plan for the construction of a hotel unit of 1600 m2. The existing project is not binding, as there has been interest in the construction of a shopping center (cafe-restaurant-cinema-activities) as well as a complex of villas.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 33737
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57295
  • ფართი 298 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 900 000 € 6785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39229
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 410 m
იყიდება
1 700 000 € 2931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40428
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 82 m
იყიდება
1 500 000 € 5244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51013
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 300 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57919
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 170 000 € 4520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32973
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m

სიახლეების დაგზავნა