Property 38540 photo 1
Property 38540 photo 2
Property 38540 photo 3
Property 38540 photo 4
Property 38540 photo 5
Property 38540 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 500 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale property of 500sqm which is located in the industrial area of ​​Heraklion, on a plot of 1050 sqm. The property houses four professional buildings. The three consist of 80sqm. each and the larger one is 260sqm. The property is built in 2007. The buildings are rented and offer steady high income.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 070 000 € 3354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42030
  • ფართი 319 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 100 000 € 3678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43238
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 600 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45006
  • ფართი 1583 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
855 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50036
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 100 000 € 1641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50590
  • ფართი 670 m²
  • Rooms 11
იყიდება
880 000 € 2514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50668
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 500 000 € 5244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51013
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა