1 200 000 € 800 000 €
2388 €/m²
Property 51579 photo 1
Property 51579 photo 2
Property 51579 photo 3
Property 51579 photo 4
Property 51579 photo 5
Property 51579 photo 6
Property 51579 photo 7
Property 51579 photo 8
Property 51579 photo 9
Property 51579 photo 10
Property 51579 photo 11
Property 51579 photo 12
Property 51579 photo 13
Property 51579 photo 14
Property 51579 photo 15
Property 51579 photo 16
Property 51579 photo 17
Property 51579 photo 18
Property 51579 photo 19
Property 51579 photo 20

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 139 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 95 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 335 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს

For sale bakery business 165sqm and house 170sqm on a plot of 4100sqm near Ierapetra. To the front of the plot there is an active and very well established bakery business with a retail shop, a huge parking area and facilities containing all the necessary machinery for bakery production. In the background there are olive trees and a residence. The residence consists of 4 bedrooms, 1 bathroom, and 1 living room with kitchen. The plot is on a main road with very easy access.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 1641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50590
  • ფართი 670 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 600 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45006
  • ფართი 1583 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 700 000 € 2931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40428
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 82 m
იყიდება
1 070 000 € 3354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42030
  • ფართი 319 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 200 000 € 485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34693
  • ფართი 2470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52939
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 100 000 € 3678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43238
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა