Property 43238 photo 1
Property 43238 photo 2
Property 43238 photo 3
Property 43238 photo 4
Property 43238 photo 5
Property 43238 photo 6
Property 43238 photo 7
Property 43238 photo 8
Property 43238 photo 9
Property 43238 photo 10
Property 43238 photo 11
Property 43238 photo 12
Property 43238 photo 13
Property 43238 photo 14
Property 43238 photo 15
Property 43238 photo 16

Details

  • წლიური: 2,55%
  • აშენების წელი: 1985
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 299 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale 6 apartments complex by the sea located in Ierapetra in south Crete! The complex is just 5 meters away from the sea and also next to the most famous beach of the area. The plot of 650 sq. meters has a parking, garden and grass. The total space of 6 apartments and the shared area is 299 sq. meters. There is also the option to tranform the building into a luxury villa with swimming pool.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 640 000 € 905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35723
  • ფართი 707 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
950 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40413
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 1759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40426
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 100 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40427
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 070 000 € 3354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42030
  • ფართი 319 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 100 000 € 3678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43238
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
1 100 000 € 1641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50590
  • ფართი 670 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52939
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა