Property 38355 photo 1
Property 38355 photo 2
Property 38355 photo 3
Property 38355 photo 4
Property 38355 photo 5
Property 38355 photo 6
Property 38355 photo 7
Property 38355 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 140 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Commercial property for sale in Crete. The object was built in 1995, with an area of 140m2 it has a 172m2 terrace from which the sea view is endless. It is located in a  corner plot and used to be a Chinese restaurant.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34823
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
534 000 € 1977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34923
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 000 000 € 640 000 € 905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35723
  • ფართი 707 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
220 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35846
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36224
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
363 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36957
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა