Property 57919 photo 1
Property 57919 photo 2
Property 57919 photo 3
Property 57919 photo 4
Property 57919 photo 5
Property 57919 photo 6
Property 57919 photo 7
Property 57919 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • მდგომარეობა: Old building
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 650 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale catering business together with 2 studios and 1 detached house in Georgioupolis.

On a plot of 1,300 sq.m. catering business for sale 90 sq.m. fully functional, 2 studios 45 sq.m. each one a detached house of 400 sq.m.
The shop operates normally and is provided with table seats and the equipment it has. It was built in 1950 and has been renovated.
The studios are 45 sq.m. each and are partially furnished.
The detached house consists of 3 bedrooms, 2 bathrooms, living room - kitchen - dining room. There is also a basement of 75 sq.m. which is used as a warehouse. The detached house has sea and mountain views.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 1057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62078
  • ფართი 1040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 070 000 € 3354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42030
  • ფართი 319 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 100 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40427
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 300 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57919
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 100 000 € 3678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43238
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51579
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 139 m
იყიდება
1 500 000 € 5244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51013
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 100 000 € 1641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50590
  • ფართი 670 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა