1 700 000 € 1 400 000 €
5833 €/m²
Property 34918 photo 1
Property 34918 photo 2
Property 34918 photo 3
Property 34918 photo 4
Property 34918 photo 5
Property 34918 photo 6
Property 34918 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 240 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale business property of area 240 sq.m on a plot of 2150 sq.m. in the prefecture of Heraklion. Business is consisted of 4 apartments who offer a beautiful sea view. The beach is sandy with pebbles and located at distance of 50 m.

There is possibility for additional 4 appartments construction as well as of a whole floor.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 900 000 € 6785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39229
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 410 m
იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 500 000 € 5244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51013
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 170 000 € 4520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32973
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57295
  • ფართი 298 m²
  • Rooms 6
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 55853
  • ფართი 2586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა