Property 32973 photo 1
Property 32973 photo 2
Property 32973 photo 3
Property 32973 photo 4
Property 32973 photo 5
Property 32973 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1903
  • რემონტის წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 15 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 480 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Investment property for sale in the coastal area of Heraklion.
It is a neoclassical listed building in one of the best parts of the city.
Just 5 minutes from the city center and 15 meters from the sea.
The building consists of a total area of 480 sqm.
Expansion possible.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 200 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24935
  • ფართი 2508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37548
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 900 000 € 6785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39229
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 410 m
იყიდება
3 199 000 € 4570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56924
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 19
იყიდება
2 170 000 € 4520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32973
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
3 100 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30188
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 55853
  • ფართი 2586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა