Property 38619 photo 1
Property 38619 photo 2
Property 38619 photo 3
Property 38619 photo 4
Property 38619 photo 5
Property 38619 photo 6
Property 38619 photo 7
Property 38619 photo 8
Property 38619 photo 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 2
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 23000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 150 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 1 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale outdoor sports activities ground with BMX racing track, shooting field and camping. There is a cafeteria, a reception desk and WC showers in a 150sqm building. The site has a total area of ​​120000 sqm. and has a building permit for 2500sqm.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 55853
  • ფართი 2586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 700 000 € 2931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40428
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 82 m
იყიდება
2 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37548
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57295
  • ფართი 298 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 170 000 € 4520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32973
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 900 000 € 6785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39229
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 410 m

სიახლეების დაგზავნა