Property 30188 photo 1
Property 30188 photo 2
Property 30188 photo 3
Property 30188 photo 4
Property 30188 photo 5
Property 30188 photo 6
Property 30188 photo 7
Property 30188 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 420 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

For sale 2 buildings with apartments in the elite area of Elounda on the island of Crete.
The first building consists of:
one two-storey apartment with a total area of 160 sq.m.
Ground floor: 2 bedrooms living room and kitchen.
First floor: 2 bedrooms with bathroom and verandas.

The second building consists of 4 apartments.
First floor: 1 apartment of 60 sq.m and one apartment of 40 sq.m.
Ground floor: 1 apartment of 60 sq.m and one apartment of 40 sq.m.

The total area of the complex is 420 sq.m.
The total area of the whole plot is 4720 sq.m.
Has a magnificent view of the sea and the mountains.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
3 200 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24935
  • ფართი 2508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39320
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
3 199 000 € 4570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56924
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 19
იყიდება
3 100 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30188
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა