3 200 000 €
1276 €/m²
Property 24935 photo 1
Property 24935 photo 2
Property 24935 photo 3
Property 24935 photo 4
Property 24935 photo 5
Property 24935 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,8
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 2508 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale is a six-story building with an area of 2508 sq.m in Heraklion. The building is built on a plot of 445 sq.m.

The building consists of:

- basement 405 sq.m,

- the first floor of 405.82 sq.m,

- the second floor of 405.82 sq.m,

- the third floor of 405.82 sq.m,

- fourth floor 405.82 sq.m,

- fifth floor 405.82 sq.m,

- sixth floor 161.31 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39320
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11897
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
3 199 000 € 4570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56924
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 19
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
3 100 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30188
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
3 200 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24935
  • ფართი 2508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა