1 900 000 €
6786 €/m²
Property 39229 photo 1
Property 39229 photo 2
Property 39229 photo 3
Property 39229 photo 4
Property 39229 photo 5
Property 39229 photo 6
Property 39229 photo 7
Property 39229 photo 8
Property 39229 photo 9
Property 39229 photo 10
Property 39229 photo 11
Property 39229 photo 12
Property 39229 photo 13
Property 39229 photo 14
Property 39229 photo 15
Property 39229 photo 16
  • ობიექტის კოდი 39229
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ვილა
  • ფართი 280 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 645 m²
  • რეგიონი კ. კრეტა
  • ადგილი ჩანიას პრეფექტურა (კრეტა)

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • დაშორება ზღვიდან: 410 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 280 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For sale complex of villas with total area of 280 sq.m. in Chania region, Crete island. The whole project occupies a plot of 645 sq.m and consists of 3 villas.

- villa of 160 sq.m. with 2 bedrooms, kitchen, living room, bathroom
- villa of 60 sq.m. with 1 bedroom, kitchen, living room, bathroom

Each villa has a swimming pool, Jacuzzi and parking.

The project is signed by one of the best architects in Greece!
The project will be completed in 2020!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 55853
  • ფართი 2586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 33737
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37548
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 900 000 € 6785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39229
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 410 m
იყიდება
1 590 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50742
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 700 000 € 2931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40428
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 82 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57295
  • ფართი 298 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა