520 000 €
1891 €/m²
Property 41223 photo 1
Property 41223 photo 2
Property 41223 photo 3
Property 41223 photo 4
Property 41223 photo 5
Property 41223 photo 6
Property 41223 photo 7
Property 41223 photo 8
Property 41223 photo 9
Property 41223 photo 10
Property 41223 photo 11
Property 41223 photo 12
Property 41223 photo 13
Property 41223 photo 14
Property 41223 photo 15
Property 41223 photo 16
Property 41223 photo 17
Property 41223 photo 18
Property 41223 photo 19
Property 41223 photo 20
Property 41223 photo 21
Property 41223 photo 22
Property 41223 photo 23
Property 41223 photo 24
Property 41223 photo 25
Property 41223 photo 26
Property 41223 photo 27
Property 41223 photo 28
Property 41223 photo 29
Property 41223 photo 30
Property 41223 photo 31
Property 41223 photo 32
Property 41223 photo 33
Property 41223 photo 34
Property 41223 photo 35
Property 41223 photo 36
Property 41223 photo 37
Property 41223 photo 38
Property 41223 photo 39
Property 41223 photo 40
Property 41223 photo 41
Property 41223 photo 42
Property 41223 photo 43
Property 41223 photo 44
Property 41223 photo 45
Property 41223 photo 46
Property 41223 photo 47
Property 41223 photo 48
Property 41223 photo 49

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 275 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Two-story building for sale

Two-storey building with a total area of 275 sq.m. The building consists of three autonomous apartments with their own electricity and water meters.

Ground floor:

The apartment of 50 sq.m consists of a living room combined with a kitchen, two bedrooms and a bathroom.
The apartment of 100 sq.m. and consists of a living room, a kitchen, three bedrooms and a bathroom.

First floor:

Apartment of 125 sq.m. consists of a living room, kitchen, three bedrooms and two bathrooms.
All apartments are fully furnished and equipped.

The building is located in Nea Makri, one of the most popular suburbs of Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
505 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12794
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა