420 000 €
1721 €/m²
Property 30319 photo 1
Property 30319 photo 2
Property 30319 photo 3
Property 30319 photo 4
Property 30319 photo 5
Property 30319 photo 6
Property 30319 photo 7
Property 30319 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1967
  • რემონტის წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 244 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the area of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
400 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23685
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 2270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4279
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 6
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12558
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა