600 000 € 430 000 €
1168 €/m²
Property 32730 photo 1
Property 32730 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1963
  • რემონტის წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 368 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a commercial space on the 4rth floor of a building , of total area 368 sq.m 

The property is located in Metaksourgeio area ( heart of Athens )  between 3 metro stations and squares . In a distance of 600 m is the station of Thisio , in a distance of 700 m is the famous Karaiskaki square , and in a distance of 850 m is the metro station of Gazi 

 

 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
800 000 € 5673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10141
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
600 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8582
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
630 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32805
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57323
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
625 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21046
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
750 000 € 11904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47721
  • ფართი 63 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა