600 000 €
2264 €/m²
Property 8582 photo 1
Property 8582 photo 2
Property 8582 photo 3
Property 8582 photo 4
Property 8582 photo 5
Property 8582 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 265 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a property that is intended for commercial use and is located in the centre of Athens. The area is served by metro, bus and trolley routes, it has a developed infrastructure - shops, banks, offices of well-known lawyers, doctors, state institutes - everything is within walking distance from the property.

The property can be used as an office, medical or educational institution etc.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
580 000 € 2685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20490
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
580 000 € 2320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56631
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
617 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51807
  • ფართი 391 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
750 000 € 2005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39592
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m

სიახლეების დაგზავნა