იყიდება - კომერციული ქონება 1450 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი ათენი - ცენტრი - ცენტრი
625 000 €
431 €/m²
Property 21046 photo 1
Property 21046 photo 2
Property 21046 photo 3
Property 21046 photo 4
Property 21046 photo 5
Property 21046 photo 6
Property 21046 photo 7
Property 21046 photo 8
Property 21046 photo 9
Property 21046 photo 10
Property 21046 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1971
  • რემონტის წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 1450 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

We offer for sale a 3-storey building  located in the are of Sepolia 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8582
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
720 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57491
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57323
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
800 000 € 5673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10141
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
700 000 € 2527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65458
  • ფართი 277 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4350 m
იყიდება
580 000 € 2320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56631
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა