იყიდება - კომერციული ქონება 630 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - აღმოსავლეთი კოროპი
665 000 €
1056 €/m²
Property 3320 photo 1
Property 3320 photo 2
Property 3320 photo 3
Property 3320 photo 4
Property 3320 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 630 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A three-storey building suitable for commercial use is for sale in the southern suburbs of Athens on the central highway. The building has an area of 660 sq m (basement, ground floor, first floor), an elevator is installed, there is a heating and cooling system. The area of the adjacent territory is 2200 sq.m, the plot is corner and three of its sides are adjacent to the roads.

2500 rent per month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
625 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21046
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
800 000 € 5673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10141
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56999
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
700 000 € 2527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65458
  • ფართი 277 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4350 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
600 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8582
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m

სიახლეების დაგზავნა