იყიდება - კომერციული ქონება 63 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი გლიფადა
750 000 €
11905 €/m²
Property 47721 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 63 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial space of 63 sq.m in the center of Glyfada.

The space consists of:
Basement - 35 sq.m.
Upper loft - 27 sq.m.

The facility is located on one of the most central streets of Glyfada

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
750 000 € 2005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39592
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
820 000 € 5857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22941
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა