იყიდება - კომერციული ქონება 270 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - დასავლეთი ნეა იონია
630 000 €
2333 €/m²
Property 32805 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 19000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 270 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There are offered for sale  4 shops and 1 apartment in the center of the Elite area Nea Ionia.

Shop number A ground floor : of 80 sq.m 

Shop number B ground floor : of 80 sq.m 

Shop number C ground floor : of 50 sq.m 

Shop number D ground floor : of 27 sq.m 

Apartment of 33 sq.m on the first floor 

Due to the very good location the properties can bring to its owner high and stable income from the rents

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
570 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42673
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m

სიახლეების დაგზავნა