იყიდება - კომერციული ქონება 141 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
800 000 €
5674 €/m²
Property 10141 photo 1
Property 10141 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 141 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of commercial real estate with floor area 141 sq.m. in the Municipality of Kallithea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 5673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10141
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
720 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57491
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 11904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47721
  • ფართი 63 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m

სიახლეების დაგზავნა