250 000 €
1543 €/m²
Property 31772 photo 1
Property 31772 photo 2
Property 31772 photo 3
Property 31772 photo 4
Property 31772 photo 5
Property 31772 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1983
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 162 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The cottage is located in the town of Oropos, in the area of Halkutsi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 2588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14061
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18058
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13112
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
290 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47320
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა