370 000 €
3978 €/m²
Property 18058 photo 1
Property 18058 photo 2
Property 18058 photo 3
Property 18058 photo 4
Property 18058 photo 5
Property 18058 photo 6
Property 18058 photo 7
Property 18058 photo 8
Property 18058 photo 9
Property 18058 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 93 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31084
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41223
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა