იყიდება - კუნძული 200 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
260 000 € 235 000 €
1175 €/m²
Property 4936 photo 1
Property 4936 photo 2
Property 4936 photo 3
Property 4936 photo 4
Property 4936 photo 5
Property 4936 photo 6
Property 4936 photo 7
Property 4936 photo 8
Property 4936 photo 9
Property 4936 photo 10
Property 4936 photo 11
  • ობიექტის კოდი 4936
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 200 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1260 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
250 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24128
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
310 000 € 3563 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65187
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
300 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26714
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 1635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4739
  • ფართი 214 m²
  • Rooms 6
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31084
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა