220 000 €
2444 €/m²
Property 14102 photo 1
Property 14102 photo 2
Property 14102 photo 3
Property 14102 photo 4
Property 14102 photo 5
Property 14102 photo 6
Property 14102 photo 7
Property 14102 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 90 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the resort town of Kineta, Attica. Kineta - close locality Athenian Riviera with a developed infrastructure, a cozy coastal town stretches along the sea. The house has comfortable rooms with all the details please veranda furniture and barbecue, a large garden, surrounded by trees.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14061
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23914
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 2409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11509
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63481
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 2294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56231
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26714
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
250 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24128
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა