Property 47320 photo 1
Property 47320 photo 2
Property 47320 photo 3
Property 47320 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1993
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • შიდა კიბე
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The detached house is located in the Anavyssos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63481
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
400 000 € 2631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22432
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24990
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 4871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64787
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა