Property 14061 photo 1
Property 14061 photo 2
Property 14061 photo 3
Property 14061 photo 4
Property 14061 photo 5
Property 14061 photo 6
Property 14061 photo 7
Property 14061 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1978
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37005
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63481
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13170
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49063
  • ფართი 283 m²
  • Rooms 6
იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14061
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54741
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა