კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 860 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
არგოსარონიკოსის კუნძულები
ეგინა
450 000 €
523 €/m²
ობიექტის კოდი
31099
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
860 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ეგინა (არგოსარონიკოსის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
450 m
მანძილი აეროპორტამდე:
81 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 860 კვ.მ. in Attica.
The plot is located in Aigina island.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
557 000 €
318 €/m²
სასტუმრო 1750 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13790
ფართი
1750 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
430 000 €
431 €/m²
სასტუმრო 996 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13792
ფართი
996 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
620 000 €
620 €/m²
სასტუმრო 1000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14346
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
1750 m
იყიდება
450 000 €
375 €/m²
სასტუმრო 1200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14679
ფართი
1200 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
400 000 €
296 €/m²
სასტუმრო 1350 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14818
ფართი
1350 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
450 000 €
78 €/m²
სასტუმრო 5704 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
22907
ფართი
5704 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
425 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 12600 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
23825
ფართი
12600 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
460 000 €
425 000 €
792 €/m²
სასტუმრო 536 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
24404
ფართი
536 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
370 000 €
185 €/m²
სასტუმრო 2000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
24632
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
620 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 4400 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30175
ფართი
4400 m²
მანძილი ზღვიდან
150 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the