450 000 €
375 €/m²
Property 14679 photo 1
Property 14679 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1200 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 480 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5924
  • ფართი 1160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
500 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9560
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
500 000 € 238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31278
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
450 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31362
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა