Property 23825 photo 1
Property 23825 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12600 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

The plot of land in which there is a possibility to built 200 sq.m is located in Palea Fokia area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59221
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
550 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60566
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62025
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62033
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
480 000 € 758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64080
  • ფართი 633 m²
  • მანძილი ზღვიდან 625 m
იყიდება
540 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64082
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
580 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64083
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1350 m

სიახლეების დაგზავნა