იყიდება - სასტუმრო 4400 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
620 000 €
140 €/m²
Property 30175 photo 1
  • ობიექტის კოდი 30175
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4400 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4400 კვ.მ. in Attica. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

The plot of land is located in Panormos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
620 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14346
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
800 000 € 615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16574
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
740 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24125
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
620 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30175
  • ფართი 4400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 36867
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38652
  • ფართი 635 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
გირჩევთ იყიდება
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44215
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
780 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46179
  • ფართი 12900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56455
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა