კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1350 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
პიკერმი
Ntrafi
400 000 €
296 €/m²
ობიექტის კოდი
14818
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1350 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
Ntrafi (პიკერმი) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
0,2
დაშორება ზღვიდან:
13000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
9 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1350 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 270 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
420 000 €
296 €/m²
სასტუმრო 1417 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
3577
ფართი
1417 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
430 000 €
17 €/m²
სასტუმრო 25000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5918
ფართი
25000 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
500 000 €
51 €/m²
სასტუმრო 9780 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5920
ფართი
9780 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
500 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 9000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
9560
ფართი
9000 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
430 000 €
431 €/m²
სასტუმრო 996 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13792
ფართი
996 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
450 000 €
375 €/m²
სასტუმრო 1200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14679
ფართი
1200 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
450 000 €
78 €/m²
სასტუმრო 5704 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
22907
ფართი
5704 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
425 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 12600 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
23825
ფართი
12600 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
460 000 €
425 000 €
792 €/m²
სასტუმრო 536 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
24404
ფართი
536 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
500 000 €
54 €/m²
სასტუმრო 9200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30296
ფართი
9200 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the