557 000 €
318 €/m²
Property 13790 photo 1
Property 13790 photo 2
Property 13790 photo 3
Property 13790 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1750 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in Rafina.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 €
  • ობიექტის კოდი 3317
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
650 000 € 1081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4337
  • ფართი 601 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
500 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5920
  • ფართი 9780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
525 000 € 452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5924
  • ფართი 1160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5934
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
500 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9560
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
560 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9578
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10436
  • ფართი 957 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
535 000 €
  • ობიექტის კოდი 13625
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა