430 000 €
431 €/m²
Property 13792 photo 1
Property 13792 photo 2
Property 13792 photo 3
Property 13792 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 996 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in Rafina.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 €
  • ობიექტის კოდი 13625
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
500 000 € 238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31278
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
450 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31362
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა