იყიდება - სასტუმრო 2000 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - აღმოსავლეთი Artemida
370 000 €
185 €/m²
Property 24632 photo 1
Property 24632 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 1200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

The plot of land in which there is a possibility to built 1.200 sq.m is located in Artemida area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3577
  • ფართი 1417 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
335 000 € 549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7611
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
320 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11732
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
318 000 € 963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14028
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42964
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
310 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43733
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა