500 000 €
2222 €/m²
Property 30951 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 225 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the Vary area.

It is also next door that identical maisonette is sold at the same price.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63437
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 7
იყიდება
700 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36507
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60001
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
640 000 € 1205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57705
  • ფართი 531 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30951
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 2840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33505
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 9
იყიდება
680 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16614
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა