500 000 €
2841 €/m²
Property 33505 photo 1
Property 33505 photo 2
Property 33505 photo 3
Property 33505 photo 4
Property 33505 photo 5
Property 33505 photo 6
Property 33505 photo 7
Property 33505 photo 8
Property 33505 photo 9
Property 33505 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1996
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 19000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 176 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The detached house is located in the norther suburb of Athens, in the district Aghia Paraskevi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
490 000 € 3202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62905
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10
იყიდება
450 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52053
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 8
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 2719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63576
  • ფართი 239 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
440 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34448
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა