600 000 €
1764 €/m²
Property 30323 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 340 კვ.მ. in Athens. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 204 კვ.მ.

The plot of land is located in northern area of Athens, in Psichiko area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
630 000 € 2520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58136
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
750 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5936
  • ფართი 329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
880 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14448
  • ფართი 1085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
640 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63596
  • ფართი 349 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა