Property 59219 photo 1
Property 59219 photo 2
Property 59219 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 750 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 375 კვ.მ.

The plot is located in the area of Saronida

5m Lawn
20m facade
37.5m depth

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5936
  • ფართი 329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
800 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13691
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
720 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63587
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
580 000 € 2188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62036
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
630 000 € 2520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58136
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა