650 000 €
1070 €/m²
Property 48584 photo 1
Property 48584 photo 2
Property 48584 photo 3
Property 48584 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 25000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 607 კვ.მ. in Athens. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 364 კვ.მ.

The plot is located in the area of Kifissia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35500
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5797
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
850 000 € 538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51120
  • ფართი 1577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
580 000 € 2188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62036
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა