880 000 €
811 €/m²
Property 14448 photo 1
Property 14448 photo 2
Property 14448 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1085 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 651 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33226
  • ფართი 1094 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 000 000 € 1379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35109
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 100 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40586
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41133
  • ფართი 1104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
850 000 € 538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51120
  • ფართი 1577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 180 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62700
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14500 m
იყიდება
960 000 € 1097 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62716
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13800 m

სიახლეების დაგზავნა