750 000 € 650 000 €
1023 €/m²
Property 38652 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,9
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 635 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 570 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

The plot of land is located in the area of eastern Attica, in the settlement Rafina

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5934
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5935
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
895 000 € 298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6005
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
620 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14346
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
800 000 € 615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16574
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19117
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
820 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19321
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა