Property 46179 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 12900 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა.

The land plot is located on the first coast line in the Aulida area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5935
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
895 000 € 298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6005
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
800 000 € 615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16574
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19117
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
820 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19321
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
740 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24125
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა