იყიდება - სასტუმრო 1322 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
600 000 €
453 €/m²
Property 52870 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52870
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1322 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1322 კვ.მ. in Attica.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
895 000 € 298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6005
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 36867
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
გირჩევთ იყიდება
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44215
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
535 000 €
  • ობიექტის კოდი 13625
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
620 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30175
  • ფართი 4400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
650 000 € 1081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4337
  • ფართი 601 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
550 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34277
  • ფართი 2360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
810 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10436
  • ფართი 957 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
580 000 €
  • ობიექტის კოდი 3317
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m

სიახლეების დაგზავნა