Property 16574 photo 1
Property 16574 photo 2
Property 16574 photo 3
Property 16574 photo 4
Property 16574 photo 5
Property 16574 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1300 კვ.მ. in Attica. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 130 კვ.მ.

The plot is located in Anavissos.

There are also provided for sale:

A plot of 710 sq.m. by price 210.000 euro

A plot of 800 sq.m. by price 500.000 euro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
740 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24125
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
950 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51938
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19117
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56455
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
700 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64079
  • ფართი 1361 m²
  • მანძილი ზღვიდან 310 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 36867
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
780 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46179
  • ფართი 12900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა