Property 36867 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Attica.

The plot of land in which there is a possibility to construct 750 sq.m , is located close to the beach in the district of Saronida 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4337
  • ფართი 601 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5934
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5935
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
895 000 € 298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6005
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
620 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14346
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
800 000 € 615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16574
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19117
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა