Property 24125 photo 1
Property 24125 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1350 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 450 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

The plot of land in which there is a possibility  to built 540 sq.m is located in Anavisos area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
620 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30175
  • ფართი 4400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 36867
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
810 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
ინვესტიციები იყიდება
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38652
  • ფართი 635 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
გირჩევთ იყიდება
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44215
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
780 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46179
  • ფართი 12900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
950 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51938
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
600 000 € 453 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52870
  • ფართი 1322 m²
იყიდება
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56455
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა