100 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 2990 photo 1
Property 2990 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2985 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

A plot of 3000 sq ft is for sale in Kalamo, Attica. The plot builds a house of 200 sq.m. Located in the 5000m away from the sea and 900m away from the nearest settlement. All communications are done.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
131 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12790
  • ფართი 2052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
130 000 € 376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4843
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
85 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23645
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24748
  • ფართი 1015 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20440
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m
იყიდება
95 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46180
  • ფართი 14086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21328
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
135 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64218
  • ფართი 1102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა