95 000 € 67 000 €
236 €/m²
Property 20440 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 235 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 283 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ.

A corner residential plot with building license for a three level apartment located at Porto Rafti of East Attica.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
95 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46180
  • ფართი 14086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20440
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m
იყიდება
135 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64218
  • ფართი 1102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
110 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24748
  • ფართი 1015 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
85 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23645
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
87 000 € 328 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6096
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა